melange xanax et temesta buy xanax xanax debolezza

ssri antidepressants xanax xanax for anxiety xanax alprazolam 500 ug

can skelaxin be taken with tramadol tramadol 50mg taking amitriptyline and tramadol together

how to ask my dr for xanax buy xanax online xanax hatoanyagai

xanax over de datum buy alprazolam online no prescription what is worse ambien or xanax

parking permit soma buy soma soma rudra

does tramadol have anti depressants buy tramadol tramadol in bloodstream

how much does 2mg valium cost buy diazepam online how many mg of valium is equal to xanax

best sleeping pills valium buy valium online buy diazepam online pharmacy

does tramadol cause gas in dogs tramadol 50 mg taking tramadol with mobic

Stelian Voinea: Il sustin pe Petre Traistaru si echipa ALDE pentru Primaria Calafat!

Rezultatele obtinute in plan profesional si ambitia de a studia permanent, dublate de  ,,chemarea” catre meseria de medic chirurg, au facut de-a lungul anilor ca doctorul Voinea Stelian sa fie o personalitate foarte indragita in Calafat.

Stelian Voinea a avut ,,talentul de medic ” in sange , fapt confirmat de cariera sa si de cei care-l cunosc,este apreciat si respectat in comunitate noastra si dincolo de ea.

Doctorul Stelian Voinea, vazand ceea ce se intampla in acest moment in Calafat, nu a putut sa stea deoparte si a raspuns chemarii oamenilor onesti din acest oras. Acesta si-a declarat sustinerea fata de Petre Traistaru si  fata de echipa ALDE Calafat privind alegerile locale din acest an:

“Eu, Stelian Voinea, il sustin pe Petre Traistaru pentru functia de primar al Municipiului Calafat si sunt alaturi de echipa acestuia: este cea mai buna solutie pentru a conduce orasul nostru, Petre Traistaru a demonstrat in anii in care a condus Primaria ca este un bun gospodar al banului public, a demonstrat prin realizarile dansului ca iubeste Calafatul!

Toti cetatenii care doresc o administratie corecta trebuie sa-l urmeze pe Petre Traistaru si echipa ALDE Calafat”!

Doctor Stelian Voinea

Comments are closed.