onax 2 xanax buy xanax online xanax for cat spraying

tramadol efectos adversos perros tramadol 50mg tramadol online overnight mastercard

xanax makes me so tired generic xanax what is a good substitute for xanax

inj tramadol in pregnancy tramadol online overnight buy tramadol in dubai

xanax and mitral valve prolapse generic xanax alcohol xanax sleep

tramadol vorzeitiger samenerguss tramadol 100mg is tramadol safe to take when breastfeeding

soma washington dc soma medication como colocar o sinal de soma no word

can cymbalta and phentermine be taken together cheap phentermine online how long after i take phentermine can i eat

vicodin with ambien buy ambien buy ambien online Billings

buy zolpidem online Indianapolis buy ambien online ambien everyday use

Petre Traistaru: Voi reabilita toate cladirile istorice, cu muncitori din Calafat! Cei care au condus Calafatul, nu au fost in stare nici macar sa intretina ce am facut!

Candidatul ALDE pentru functia de primar al Mun. Calafat, domnul Petre Traistaru, a declarat ca in caz ca va va fi ales primar, unul dintre principalele puncte de pe agenda sa este reabilitarea tuturor cladirilor istorice ale Calafatului, iar acest lucru sa fie facut cu muncitori din Calafat.

“In perioada mandatului meu de primar, am reusit sa reabilitez o mare parte din cladirile istorice din Calafat, precum Muzeul de Arta, sediul DSUP, Primaria Calafat, Biserica Sf. Nicolae, totul cu muncitori din Calafat, angajati cu carte de munca la primarie, si aveam in plan sa le reabilitez si pe cele ramase. Din pacate in ultimii 8 ani, cei care au condus Calafatul, nu au fost in stare nici macar sa intretina ce am facut, iar cladirile istorice ale orasului nostru care au fost reabilitate cu eforturi foarte mari au inceput sa se degradeze. Oameni buni, va promit ca o voi lua de la capat, am sa gasesc solutii ca Primaria Calafat sa refaca toate cladirie de patriomoniu ale orasului nostru, aceste locatii reprezinta istoria noastra, nu trebuie sa ne pierdem identitatea. Lucrarile se vor face doar cu muncitori din Calafat, cetatenii orasului nostru trebuie sa lucreze, Primaria Calafat trebuie sa functioneze numai in interesul calafetenilor!”, a declarat Petre Traistaru

Comments are closed.