ambien cr australia buy ambien purchase ambien San Diego

does quest diagnostics test for tramadol buy tramadol tramadol hcl 50 mg tab caraco

tramadol egypten buy tramadol online nombre generico y comercial tramadol

soma washington dc soma medication como colocar o sinal de soma no word

ambien rap song buy ambien how much is ambien without insurance at walgreens

does tramadol 50 mg have codeine in it tramadol 50 mg tramadol 50mg capsules recall

soma dress marimekko soma muscle relaxant lov soma na odri

problemas matematicos de soma buy soma soma e subtração de radicais diferentes

is there a specific drug test for tramadol buy tramadol tramadol addiction forums

get tramadol Allentown buy tramadol ambien and tramadol together

Petre Traistaru: Voi reabilita toate cladirile istorice, cu muncitori din Calafat! Cei care au condus Calafatul, nu au fost in stare nici macar sa intretina ce am facut!

Candidatul ALDE pentru functia de primar al Mun. Calafat, domnul Petre Traistaru, a declarat ca in caz ca va va fi ales primar, unul dintre principalele puncte de pe agenda sa este reabilitarea tuturor cladirilor istorice ale Calafatului, iar acest lucru sa fie facut cu muncitori din Calafat.

“In perioada mandatului meu de primar, am reusit sa reabilitez o mare parte din cladirile istorice din Calafat, precum Muzeul de Arta, sediul DSUP, Primaria Calafat, Biserica Sf. Nicolae, totul cu muncitori din Calafat, angajati cu carte de munca la primarie, si aveam in plan sa le reabilitez si pe cele ramase. Din pacate in ultimii 8 ani, cei care au condus Calafatul, nu au fost in stare nici macar sa intretina ce am facut, iar cladirile istorice ale orasului nostru care au fost reabilitate cu eforturi foarte mari au inceput sa se degradeze. Oameni buni, va promit ca o voi lua de la capat, am sa gasesc solutii ca Primaria Calafat sa refaca toate cladirie de patriomoniu ale orasului nostru, aceste locatii reprezinta istoria noastra, nu trebuie sa ne pierdem identitatea. Lucrarile se vor face doar cu muncitori din Calafat, cetatenii orasului nostru trebuie sa lucreze, Primaria Calafat trebuie sa functioneze numai in interesul calafetenilor!”, a declarat Petre Traistaru

Comments are closed.